Os 3929 | |
Řazení vlaku: 814 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 13.46 | ||||
Hulín | 13.54 | 14.05 | |||
Třebětice | 14.09 | 14.12 | |||
Holešov | 14.16 | 14.18 | |||
Dobrotice | x | 14.22 | 14.22 | ||
Jankovice | x | 14.24 | 14.24 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 14.27 | 14.27 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 14.31 | 14.36 | |||
Loukov | x | 14.40 | 14.40 | ||
Osíčko | 14.44 | 14.44 | |||
Podhradní Lhota | 14.49 | 14.49 | |||
Kunovice-Loučka | 14.52 | 14.52 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 14.57 | 14.57 | ||
Branky na Moravě | 15.00 | 15.00 | |||
Valašské Meziříčí | 15.07 | 15.30 | |||
Krhová | x | 15.33 | 15.33 | ||
Hrachovec | x | 15.36 | 15.36 | ||
Zašová | x | 15.40 | 15.40 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 15.43 | 15.43 | ||
Zubří | x | 15.46 | 15.46 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 15.50 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy