Os 3911 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kroměříž | 11.50 | ||||
Hulín | 11.58 | 12.10 | |||
Třebětice | 12.14 | 12.16 | |||
Holešov | 12.20 | 12.22 | |||
Dobrotice | x | 12.26 | 12.26 | ||
Jankovice | x | 12.28 | 12.28 | ||
Hlinsko pod Hostýnem | x | 12.31 | 12.31 | ||
Bystřice pod Hostýnem | 12.35 | 12.36 | |||
Loukov | x | 12.40 | 12.40 | ||
Osíčko | 12.44 | 12.44 | |||
Podhradní Lhota | 12.49 | 12.49 | |||
Kunovice-Loučka | 12.52 | 12.52 | |||
Police u Valašského Meziříčí | x | 12.57 | 12.57 | ||
Branky na Moravě | 13.00 | 13.00 | |||
Valašské Meziříčí | 13.07 | 13.35 | |||
Krhová | x | 13.38 | 13.38 | ||
Hrachovec | x | 13.41 | 13.41 | ||
Zašová | x | 13.45 | 13.45 | ||
Střítež nad Bečvou | x | 13.48 | 13.48 | ||
Zubří | x | 13.51 | 13.51 | ||
Rožnov pod Radhoštěm | 13.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy