Os 3834 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 17.24 | ||||
Němčice nad Hanou | 17.28 | 17.28 | |||
Měrovice nad Hanou | 17.31 | 17.31 | |||
Kojetín | 17.35 | 17.40 | |||
Chropyně | 17.45 | 17.49 | |||
Věžky | 17.54 | 17.55 | |||
Přerov | 18.01 | 18.06 | |||
Rokytnice u Přerova | 18.11 | 18.11 | |||
Brodek u Přerova | 18.14 | 18.14 | |||
Grygov | 18.19 | 18.19 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 18.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster