Os 3832 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 16.24 | ||||
Němčice nad Hanou | 16.28 | 16.28 | |||
Měrovice nad Hanou | 16.31 | 16.31 | |||
Kojetín | 16.35 | 16.40 | |||
Chropyně | 16.45 | 16.49 | |||
Věžky | 16.54 | 16.55 | |||
Přerov | 17.01 | 17.02 | |||
Rokytnice u Přerova | 17.07 | 17.07 | |||
Brodek u Přerova | 17.10 | 17.14 | |||
Grygov | 17.19 | 17.19 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster