Os 3778 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zábřeh na Moravě | 11.27 | ||||
Lupěné | x | 11.30 | 11.30 | ||
Hoštejn | x | 11.34 | 11.34 | ||
Tatenice | x | 11.37 | 11.37 | ||
Krasíkov | x | 11.39 | 11.39 | ||
Krasíkov předjízdné koleje | + | 11.41 | 11.44 | ||
Žichlínek | x | 11.47 | 11.47 | ||
Luková u Rudoltic v Čechách | x | 11.50 | 11.50 | ||
Rudoltice v Čechách | 11.53 | 11.53 | |||
Třebovice v Čechách | 11.59 | 12.01 | |||
Česká Třebová | 12.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci