Os 3775 | |
Řazení vlaku: 841 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Česká Třebová | 8.23 | ||||
Třebovice v Čechách | 8.28 | 8.28 | |||
Rudoltice v Čechách | 8.33 | 8.34 | |||
Luková u Rudoltic v Čechách | x | 8.36 | 8.36 | ||
Žichlínek | x | 8.40 | 8.40 | ||
Krasíkov | x | 8.43 | 8.43 | ||
Tatenice | x | 8.45 | 8.45 | ||
Hoštejn | x | 8.48 | 8.48 | ||
Hoštejn předjízdné koleje | + | 8.50 | 8.57 | ||
Lupěné | x | 9.00 | 9.00 | ||
Zábřeh na Moravě | 9.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci