Os 3710 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.33 | ||||
Štěpánov | 6.39 | 6.39 | |||
Střeň | 6.43 | 6.43 | |||
Červenka | 6.47 | 6.48 | |||
Moravičany | 6.54 | 6.54 | |||
Mohelnice | 6.57 | 6.58 | |||
Lukavice na Moravě | 7.01 | 7.02 | |||
Zábřeh na Moravě | 7.07 | 7.08 | |||
Zábřeh na Moravě zastávka | 7.10 | 7.11 | |||
Postřelmov | 7.14 | 7.15 | |||
Bludov | 7.19 | 7.22 | |||
Šumperk | 7.28 | 7.30 | |||
Vikýřovice | 7.33 | 7.34 | |||
Vikýřovice-Lesní | 7.35 | 7.36 | |||
Petrov nad Desnou | 7.38 | 7.39 | |||
Rapotín zastávka | 7.41 | 7.42 | |||
Rapotín | 7.43 | 7.43 | |||
Velké Losiny | 7.46 | 7.47 | |||
Velké Losiny zastávka | 7.49 | 7.50 | |||
Loučná nad Desnou-Filipová | 7.53 | 7.53 | |||
Loučná nad Desnou | 7.56 | 7.59 | |||
Loučná nad Desnou-Rejhotice | 8.02 | 8.03 | |||
Kouty nad Desnou | 8.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia