Os 3682 | |
Řazení vlaku: 843 + 2xBtn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 5.38 | ||||
Nový Malín | x | 5.44 | 5.44 | ||
Hrabišín | x | 5.51 | 5.51 | ||
Libina | 5.56 | 6.01 | |||
Nová Hradečná | x | 6.08 | 6.08 | ||
Troubelice zastávka | x | 6.11 | 6.11 | ||
Troubelice | 6.15 | 6.16 | |||
Uničov | 6.21 | 6.22 | |||
Uničov zastávka | 6.25 | 6.25 | |||
Újezd u Uničova | 6.29 | 6.31 | |||
Šternberk | 6.39 | 6.40 | |||
Bohuňovice | 6.46 | 6.47 | |||
Hlušovice | 6.50 | 6.51 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 6.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci