Os 3635 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 + Bftn791 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 13.40 | ||||
Hlušovice | 13.46 | 13.46 | |||
Bohuňovice | 13.50 | 13.50 | |||
Štarnov | 13.53 | 13.54 | |||
Šternberk | 13.58 | 14.02 | |||
Babice u Šternberka | 14.05 | 14.06 | |||
Mladějovice | 14.09 | 14.10 | |||
Újezd u Uničova | 14.14 | 14.15 | |||
Uničov zastávka | 14.18 | 14.19 | |||
Uničov | 14.23 | 14.33 | |||
Troubelice | 14.38 | 14.38 | |||
Troubelice zastávka | x | 14.42 | 14.42 | ||
Nová Hradečná | x | 14.45 | 14.45 | ||
Libina | 14.52 | 14.52 | |||
Hrabišín | x | 14.58 | 14.58 | ||
Nový Malín | x | 15.05 | 15.05 | ||
Šumperk | 15.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök