Os 3558 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Moravský Beroun | 15.34 | ||||
Domašov nad Bystřicí | 15.41 | 15.44 | |||
Jívová | x | 15.49 | 15.49 | ||
Hrubá Voda-Smilov | x | 15.53 | 15.53 | ||
Hrubá Voda | 15.57 | 15.58 | |||
Hrubá Voda zastávka | 16.00 | 16.00 | |||
Hlubočky | 16.05 | 16.06 | |||
Hlubočky zastávka | 16.09 | 16.09 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 16.11 | 16.12 | |||
Velká Bystřice zastávka | 16.15 | 16.16 | |||
Velká Bystřice | 16.18 | 16.19 | |||
Bystrovany | 16.21 | 16.21 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia