Os 3443 | |
Řazení vlaku: Bftn791 + Btn753 + 843 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Opava východ | 3.22 | ||||
Opava-Komárov | 3.26 | 3.27 | |||
Štítina | 3.30 | 3.31 | |||
Mokré Lazce | 3.33 | 3.33 | |||
Lhota u Opavy | 3.35 | 3.35 | |||
Háj ve Slezsku | 3.39 | 3.40 | |||
Jilešovice | 3.43 | 3.44 | |||
Děhylov | 3.47 | 3.48 | |||
Ostrava-Třebovice | 3.52 | 3.53 | |||
Ostrava-Svinov | 3.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci