R 341 „Beskyd“ | |
Řazení vlaku: 151_n2 + 3xBpeer61 + BDsheer61 + Apeer61 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 6.43 | ||||
Ostrava hlavní nádraží | 6.49 | 6.50 | |||
Bohumín | 6.57 | 6.58 | |||
Karviná hlavní nádraží | 7.13 | 7.14 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 7.33 | 7.34 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 7.41 | 7.42 | |||
Návsí (Nawsie) | 7.49 | 7.50 | |||
Čadca | 8.06 | 8.08 | |||
Kysucké Nové Mesto | 8.24 | 8.25 | |||
Žilina | 8.33 | 8.54 | |||
Vrútky | 9.11 | 9.13 | |||
Martin | 9.19 | 9.20 | |||
Turčianske Teplice | 9.37 | 9.38 | |||
Horná Štubňa obec | 9.45 | 9.46 | |||
Harmanec jaskyňa | 9.59 | 10.03 | |||
Banská Bystrica | 10.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia