Os 3406 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 5.49 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 5.55 | 5.56 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.01 | 6.02 | |||
Horní Suchá | 6.04 | 6.05 | |||
Havířov-Suchá | 6.07 | 6.08 | |||
Havířov střed | 6.10 | 6.10 | |||
Havířov | 6.12 | 6.13 | |||
Šenov | 6.16 | 6.16 | |||
Ostrava-Bartovice | 6.19 | 6.19 | |||
Ostrava-Kunčice | 6.24 | 6.26 | |||
Ostrava-Vítkovice | 6.30 | 6.31 | |||
Ostrava-Svinov | 6.38 | 6.45 | |||
Ostrava-Třebovice | 6.48 | 6.49 | |||
Děhylov | 6.53 | 6.54 | |||
Jilešovice | 6.56 | 6.57 | |||
Háj ve Slezsku | 7.00 | 7.01 | |||
Lhota u Opavy | 7.04 | 7.04 | |||
Mokré Lazce | 7.05 | 7.05 | |||
Štítina | 7.07 | 7.08 | |||
Opava-Komárov | 7.11 | 7.13 | |||
Opava východ | 7.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök