Os 3366 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 16.30 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | x | 16.33 | 16.33 | ||
Ostrava-Svinov | 16.37 | 16.42 | |||
Polanka nad Odrou | x | 16.45 | 16.45 | ||
Jistebník | 16.48 | 16.49 | |||
Studénka | 16.54 | 16.55 | |||
Hladké Životice | x | 16.59 | 16.59 | ||
Suchdol nad Odrou | 17.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci