Os 3224 | |
Řazení vlaku: 460 + 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 8.18 | ||||
Jablůnka | 8.23 | 8.24 | |||
Bystřička | 8.28 | 8.29 | |||
Brňov | 8.32 | 8.32 | |||
Valašské Meziříčí | 8.36 | 8.37 | |||
Lhotka nad Bečvou | 8.41 | 8.41 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 8.48 | 8.49 | |||
Milotice nad Bečvou | 8.51 | 8.52 | |||
Špičky | 8.54 | 8.54 | |||
Černotín | 8.57 | 8.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 8.59 | 9.00 | |||
Hranice na Moravě město | 9.02 | 9.02 | |||
Hranice na Moravě | 9.08 | 9.09 | |||
Drahotuše | 9.13 | 9.13 | |||
Lipník nad Bečvou | 9.19 | 9.20 | |||
Osek nad Bečvou | 9.23 | 9.24 | |||
Prosenice | 9.27 | 9.27 | |||
Přerov | 9.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci