Os 3214 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Horní Lideč | 17.36 | ||||
Lidečko ves | 17.38 | 17.39 | |||
Lidečko | 17.41 | 17.42 | |||
Lužná u Vsetína | 17.44 | 17.45 | |||
Valašská Polanka | 17.47 | 17.48 | |||
Leskovec | 17.51 | 17.51 | |||
Vsetín | 17.57 | 17.58 | |||
Jablůnka | 18.03 | 18.04 | |||
Bystřička | 18.08 | 18.09 | |||
Brňov | 18.12 | 18.12 | |||
Valašské Meziříčí | 18.16 | 18.25 | |||
Lhotka nad Bečvou | 18.29 | 18.29 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 18.36 | 18.37 | |||
Milotice nad Bečvou | 18.39 | 18.40 | |||
Špičky | 18.42 | 18.42 | |||
Černotín | 18.45 | 18.45 | |||
Teplice nad Bečvou | 18.47 | 18.48 | |||
Hranice na Moravě město | 18.50 | 18.50 | |||
Hranice na Moravě | 18.56 | 18.57 | |||
Drahotuše | 19.01 | 19.01 | |||
Lipník nad Bečvou | 19.07 | 19.08 | |||
Osek nad Bečvou | 19.11 | 19.11 | |||
Prosenice | 19.14 | 19.15 | |||
Přerov | 19.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci