Os 3156 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 12.21 | ||||
Ostrava-Stodolní | 12.24 | 12.24 | |||
Ostrava střed | 12.26 | 12.27 | |||
Ostrava-Kunčice | 12.34 | 12.36 | |||
Vratimov | 12.39 | 12.40 | |||
Paskov | 12.45 | 12.46 | |||
Lískovec u Frýdku | 12.51 | 12.52 | |||
Frýdek-Místek | 12.57 | 13.01 | |||
Baška | 13.05 | 13.05 | |||
Pržno | 13.10 | 13.10 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 13.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci