Os 3112 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 17.51 | ||||
Ostrava-Stodolní | 17.54 | 17.54 | |||
Ostrava střed | 17.56 | 17.57 | |||
Ostrava-Kunčičky | 18.00 | 18.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 18.04 | 18.06 | |||
Vratimov | 18.09 | 18.10 | |||
Paskov | 18.15 | 18.16 | |||
Lískovec u Frýdku | 18.21 | 18.22 | |||
Frýdek-Místek | 18.27 | 18.31 | |||
Baška | 18.35 | 18.35 | |||
Pržno | 18.40 | 18.40 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 18.44 | 18.48 | |||
Čeladná | 18.54 | 18.55 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 19.01 | 19.04 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 19.10 | 19.32 | |||
Frenštát pod Radhoštěm město | 19.34 | 19.34 | |||
Veřovice | 19.42 | 19.45 | |||
Mořkov hlavní trať | 19.51 | 19.51 | |||
Hostašovice | 19.56 | 19.57 | |||
Valašské Meziříčí | 20.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci