Os 3102 | |
Řazení vlaku: 842 + 2xBdtn756/Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava uhelné nádraží | 10.51 | ||||
Ostrava-Stodolní | 10.54 | 10.54 | |||
Ostrava střed | 10.56 | 10.57 | |||
Ostrava-Kunčičky | 11.00 | 11.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 11.04 | 11.06 | |||
Vratimov | 11.09 | 11.10 | |||
Paskov | 11.15 | 11.16 | |||
Lískovec u Frýdku | 11.21 | 11.22 | |||
Frýdek-Místek | 11.27 | 11.31 | |||
Baška | 11.35 | 11.35 | |||
Pržno | 11.40 | 11.40 | |||
Frýdlant nad Ostravicí | 11.44 | 11.48 | |||
Čeladná | 11.54 | 11.55 | |||
Kunčice pod Ondřejníkem | 12.01 | 12.04 | |||
Frenštát pod Radhoštěm | 12.10 | 12.11 | |||
Frenštát pod Radhoštěm město | 12.13 | 12.13 | |||
Veřovice | 12.21 | 12.22 | |||
Mořkov hlavní trať | 12.28 | 12.29 | |||
Hostašovice | 12.33 | 12.34 | |||
Valašské Meziříčí | 12.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök