Os 2939 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 13.23 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | 13.26 | 13.26 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 13.30 | 13.31 | |||
Bohumín | 13.39 | 13.40 | |||
Dolní Lutyně | 13.44 | 13.44 | |||
Dětmarovice | 13.48 | 13.49 | |||
Karviná hlavní nádraží | 13.57 | 13.58 | |||
Louky nad Olší | 14.09 | 14.09 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 14.12 | 14.12 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 14.17 | 14.19 | |||
Ropice zastávka (Ropica przystanek) | 14.22 | 14.22 | |||
Třinec-Konská (Trzyniec - KOŃSKA) | 14.24 | 14.25 | |||
Třinec (Trzyniec) | 14.27 | 14.28 | |||
Třinec centrum (Trzyniec Centrum) | 14.31 | 14.31 | |||
Vendryně (Wędrynia) | 14.33 | 14.34 | |||
Bystřice (Bystrzyca) | 14.36 | 14.37 | |||
Hrádek (Gródek) | 14.40 | 14.40 | |||
Návsí (Nawsie) | 14.43 | 14.44 | |||
Bocanovice (Boconowice) | 14.47 | 14.47 | |||
Mosty u Jablunkova (Mosty koło Jabłonkowa) | 14.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster