Os 2857 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava hlavní nádraží | 17.30 | ||||
Ostrava-Mariánské Hory | 17.34 | 17.34 | |||
Ostrava-Svinov | 17.37 | 17.52 | |||
Ostrava-Vítkovice | 17.59 | 18.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 18.04 | 18.07 | |||
Ostrava-Bartovice | 18.11 | 18.11 | |||
Šenov | 18.14 | 18.14 | |||
Havířov | 18.18 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci