Os 28420 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 22.36 | ||||
Horky u Tábora | x | 22.45 | 22.45 | ||
Slapy | 22.48 | 22.49 | |||
Libějice | x | 22.51 | 22.51 | ||
Malšice | 22.56 | 22.57 | |||
Čenkov u Malšic | x | 22.59 | 22.59 | ||
Třebelice | x | 23.01 | 23.01 | ||
Všechlapy | x | 23.03 | 23.03 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 23.06 | 23.06 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 23.10 | 23.11 | |||
Bežerovice | x | 23.16 | 23.16 | ||
Bechyně zastávka | x | 23.20 | 23.20 | ||
Bechyně | 23.24 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster