..: Trasa vlaku Os 28420 - JŘ 2017 :..
Os 28420
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   22.36 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x22.45 22.45 
  Slapy Neobsazená zastávka  22.48 22.49 
  Libějice Neobsazená zastávka x22.51 22.51 
  Malšice Neobsazená zastávka  22.56 22.57 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x22.59 22.59 
  Třebelice Neobsazená zastávka x23.01 23.01 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x23.03 23.03 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x23.06 23.06 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  23.10 23.11 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x23.16 23.16 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x23.20 23.20 
  Bechyně  23.24  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster