Os 28416 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 19.06 | ||||
Horky u Tábora | x | 19.15 | 19.15 | ||
Slapy | 19.18 | 19.19 | |||
Libějice | x | 19.21 | 19.21 | ||
Malšice | 19.26 | 19.27 | |||
Čenkov u Malšic | x | 19.29 | 19.29 | ||
Třebelice | x | 19.31 | 19.31 | ||
Všechlapy | x | 19.33 | 19.33 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 19.36 | 19.36 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 19.40 | 19.41 | |||
Bežerovice | x | 19.46 | 19.46 | ||
Bechyně zastávka | x | 19.50 | 19.50 | ||
Bechyně | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök