..: Trasa vlaku Os 28416 - JŘ 2017 :..
Os 28416
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   19.06 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x19.15 19.15 
  Slapy Neobsazená zastávka  19.18 19.19 
  Libějice Neobsazená zastávka x19.21 19.21 
  Malšice Neobsazená zastávka  19.26 19.27 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x19.29 19.29 
  Třebelice Neobsazená zastávka x19.31 19.31 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x19.33 19.33 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x19.36 19.36 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  19.40 19.41 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x19.46 19.46 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x19.50 19.50 
  Bechyně  19.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster