Os 28415 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 16.03 | ||||
Bechyně zastávka | x | 16.07 | 16.07 | ||
Bežerovice | x | 16.11 | 16.11 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 16.16 | 16.17 | |||
Bechyňská Smoleč | x | 16.21 | 16.21 | ||
Všechlapy | x | 16.24 | 16.24 | ||
Třebelice | x | 16.26 | 16.26 | ||
Čenkov u Malšic | x | 16.29 | 16.29 | ||
Malšice | 16.31 | 16.32 | |||
Libějice | x | 16.37 | 16.37 | ||
Slapy | 16.38 | 16.39 | |||
Horky u Tábora | x | 16.42 | 16.42 | ||
Tábor | 16.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster