..: Trasa vlaku Os 28415 - JŘ 2017 :..
Os 28415
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bechyně   16.03 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x16.07 16.07 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x16.11 16.11 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  16.16 16.17 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x16.21 16.21 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x16.24 16.24 
  Třebelice Neobsazená zastávka x16.26 16.26 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x16.29 16.29 
  Malšice Neobsazená zastávka  16.31 16.32 
  Libějice Neobsazená zastávka x16.37 16.37 
  Slapy Neobsazená zastávka  16.38 16.39 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x16.42 16.42 
  Tábor  16.51  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster