Os 28411 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 12.03 | ||||
Bechyně zastávka | x | 12.07 | 12.07 | ||
Bežerovice | x | 12.11 | 12.11 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 12.16 | 12.17 | |||
Bechyňská Smoleč | x | 12.21 | 12.21 | ||
Všechlapy | x | 12.24 | 12.24 | ||
Třebelice | x | 12.26 | 12.26 | ||
Čenkov u Malšic | x | 12.29 | 12.29 | ||
Malšice | 12.31 | 12.32 | |||
Libějice | x | 12.37 | 12.37 | ||
Slapy | 12.38 | 12.39 | |||
Horky u Tábora | x | 12.42 | 12.42 | ||
Tábor | 12.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy