..: Trasa vlaku Os 28411 - JŘ 2017 :..
Os 28411
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bechyně   12.03 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x12.07 12.07 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x12.11 12.11 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  12.16 12.17 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x12.21 12.21 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x12.24 12.24 
  Třebelice Neobsazená zastávka x12.26 12.26 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x12.29 12.29 
  Malšice Neobsazená zastávka  12.31 12.32 
  Libějice Neobsazená zastávka x12.37 12.37 
  Slapy Neobsazená zastávka  12.38 12.39 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x12.42 12.42 
  Tábor  12.51  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster