Os 28406 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 9.06 | ||||
Horky u Tábora | x | 9.15 | 9.15 | ||
Slapy | 9.18 | 9.19 | |||
Libějice | x | 9.21 | 9.21 | ||
Malšice | 9.26 | 9.27 | |||
Čenkov u Malšic | x | 9.29 | 9.29 | ||
Třebelice | x | 9.31 | 9.31 | ||
Všechlapy | x | 9.33 | 9.33 | ||
Bechyňská Smoleč | x | 9.36 | 9.36 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 9.40 | 9.41 | |||
Bežerovice | x | 9.46 | 9.46 | ||
Bechyně zastávka | x | 9.50 | 9.50 | ||
Bechyně | 9.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster