..: Trasa vlaku Os 28406 - JŘ 2017 :..
Os 28406
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   9.06 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x9.15 9.15 
  Slapy Neobsazená zastávka  9.18 9.19 
  Libějice Neobsazená zastávka x9.21 9.21 
  Malšice Neobsazená zastávka  9.26 9.27 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x9.29 9.29 
  Třebelice Neobsazená zastávka x9.31 9.31 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x9.33 9.33 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x9.36 9.36 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  9.40 9.41 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x9.46 9.46 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x9.50 9.50 
  Bechyně  9.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster