Os 28403 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bechyně | 5.31 | ||||
Bechyně zastávka | x | 5.35 | 5.35 | ||
Bežerovice | x | 5.39 | 5.39 | ||
Sudoměřice u Bechyně | 5.44 | 5.45 | |||
Bechyňská Smoleč | x | 5.49 | 5.49 | ||
Všechlapy | x | 5.52 | 5.52 | ||
Třebelice | x | 5.54 | 5.54 | ||
Čenkov u Malšic | x | 5.57 | 5.57 | ||
Malšice | 5.59 | 6.00 | |||
Libějice | x | 6.05 | 6.05 | ||
Slapy | 6.07 | 6.08 | |||
Horky u Tábora | x | 6.11 | 6.11 | ||
Tábor | 6.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia