..: Trasa vlaku Os 28403 - JŘ 2017 :..
Os 28403
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Bechyně   5.31 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka x5.35 5.35 
  Bežerovice Neobsazená zastávka x5.39 5.39 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  5.44 5.45 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka x5.49 5.49 
  Všechlapy Neobsazená zastávka x5.52 5.52 
  Třebelice Neobsazená zastávka x5.54 5.54 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka x5.57 5.57 
  Malšice Neobsazená zastávka  5.59 6.00 
  Libějice Neobsazená zastávka x6.05 6.05 
  Slapy Neobsazená zastávka  6.07 6.08 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka x6.11 6.11 
  Tábor  6.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster