..: Trasa vlaku Os 28402 - JŘ 2017 :..
Os 28402
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Tábor   5.38 
  Horky u Tábora Neobsazená zastávka  5.47 5.47 
  Slapy Neobsazená zastávka  5.50 5.51 
  Libějice Neobsazená zastávka  5.52 5.52 
  Malšice Neobsazená zastávka  5.57 6.00 
  Čenkov u Malšic Neobsazená zastávka  6.02 6.02 
  Třebelice Neobsazená zastávka  6.05 6.05 
  Všechlapy Neobsazená zastávka  6.07 6.07 
  Bechyňská Smoleč Neobsazená zastávka  6.09 6.09 
  Sudoměřice u Bechyně Neobsazená zastávka  6.14 6.15 
  Bežerovice Neobsazená zastávka  6.20 6.20 
  Bechyně zastávka Neobsazená zastávka  6.24 6.24 
  Bechyně  6.28  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster