Os 28402 | |
Řazení vlaku: 113 + 2xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 5.38 | ||||
Horky u Tábora | 5.47 | 5.47 | |||
Slapy | 5.50 | 5.51 | |||
Libějice | 5.52 | 5.52 | |||
Malšice | 5.57 | 6.00 | |||
Čenkov u Malšic | 6.02 | 6.02 | |||
Třebelice | 6.05 | 6.05 | |||
Všechlapy | 6.07 | 6.07 | |||
Bechyňská Smoleč | 6.09 | 6.09 | |||
Sudoměřice u Bechyně | 6.14 | 6.15 | |||
Bežerovice | 6.20 | 6.20 | |||
Bechyně zastávka | 6.24 | 6.24 | |||
Bechyně | 6.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci