Os 2837 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 5.52 | ||||
Ostrava-Vítkovice | 5.59 | 6.00 | |||
Ostrava-Kunčice | 6.04 | 6.07 | |||
Ostrava-Bartovice | 6.11 | 6.11 | |||
Šenov | 6.14 | 6.14 | |||
Havířov | 6.17 | 6.18 | |||
Havířov střed | 6.21 | 6.21 | |||
Havířov-Suchá | 6.23 | 6.23 | |||
Horní Suchá | 6.26 | 6.26 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 6.29 | 6.29 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 6.35 | 6.35 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 6.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster