Os 27904 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nepomuk | 6.40 | ||||
Třebčice | x | 6.43 | 6.43 | ||
Želvice | x | 6.46 | 6.46 | ||
Kotouň | x | 6.50 | 6.50 | ||
Životice | x | 6.54 | 6.54 | ||
Kasejovice | 7.00 | 7.03 | |||
Hradiště u Blatné | x | 7.06 | 7.06 | ||
Lnáře | 7.09 | 7.10 | |||
Tchořovice | x | 7.12 | 7.12 | ||
Blatná | 7.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök