Os 27709 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lochovice | 12.36 | ||||
Neumětely | x | 12.41 | 12.41 | ||
Radouš | x | 12.43 | 12.43 | ||
Hostomice pod Brdy | 12.47 | 12.48 | |||
Osov | x | 12.52 | 12.52 | ||
Vižina | x | 12.56 | 12.56 | ||
Všeradice | x | 12.59 | 12.59 | ||
Nesvačily | x | 13.01 | 13.01 | ||
Skuhrov pod Brdy | x | 13.05 | 13.05 | ||
Liteň | 13.09 | 13.12 | |||
Běleč | x | 13.15 | 13.15 | ||
Zadní Třebaň | 13.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci