Os 27708 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Zadní Třebaň | 10.49 | 10.59 | |||
Běleč | x | 11.04 | 11.04 | ||
Liteň | 11.08 | 11.11 | |||
Skuhrov pod Brdy | x | 11.15 | 11.15 | ||
Nesvačily | x | 11.18 | 11.18 | ||
Všeradice | x | 11.21 | 11.21 | ||
Vižina | x | 11.23 | 11.23 | ||
Osov | x | 11.27 | 11.27 | ||
Hostomice pod Brdy | 11.30 | 11.32 | |||
Radouš | x | 11.35 | 11.35 | ||
Neumětely | x | 11.37 | 11.37 | ||
Lochovice | 11.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy