..: Trasa vlaku EC 272 Csárdás - JŘ 2017 :..
EC 272 „Csárdás“
Řazení vlaku: 380 + Apee139 + WRmee816 + Bbdgmee236 + Bmz241 + 3xBdpee231 + 2xBmz225  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Budapest-Keleti pu.   15.25 
  Vác  16.09 16.10 
  Nagymaros-Visegrád  16.23 16.24 
  Szob  16.35 16.36 
  Štúrovo  16.46 16.49 
  Nové Zámky  17.14 17.16 
  Bratislava hlavná stanica  18.07 18.10 
  Kúty  18.47 18.49 
  Břeclav  19.01 19.07 
  Brno hlavní nádraží  19.36 19.38 
  Česká Třebová  20.37 20.38 
  Pardubice hlavní nádraží  21.10 21.12 
  Kolín  21.31 21.32 
  Praha hlavní nádraží  22.09 22.16 



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy