Os 2670 | |
Řazení vlaku: 840 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Desná-Riedlova Vila | 14.09 | ||||
Desná | 14.11 | 14.12 | |||
Tanvald | 14.16 | 14.27 | |||
Velké Hamry město | x | 14.30 | 14.30 | ||
Velké Hamry | 14.32 | 14.32 | |||
Plavy | x | 14.34 | 14.34 | ||
Návarov | x | 14.39 | 14.39 | ||
Jesenný | x | 14.44 | 14.44 | ||
Spálov | x | 14.48 | 14.48 | ||
Železný Brod | 14.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia