Os 26271 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tanvald | 10.27 | ||||
Velké Hamry město | x | 10.30 | 10.30 | ||
Velké Hamry | x | 10.32 | 10.32 | ||
Plavy | x | 10.34 | 10.34 | ||
Návarov | x | 10.39 | 10.39 | ||
Jesenný | x | 10.44 | 10.44 | ||
Spálov | x | 10.48 | 10.48 | ||
Železný Brod | 10.53 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy