Os 25931 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rudná u Prahy | 20.25 | ||||
Chýně jih | x | 20.28 | 20.28 | ||
Chýně | x | 20.29 | 20.29 | ||
Hostivice-Litovice | x | 20.31 | 20.31 | ||
Hostivice-U hřbitova | x | 20.33 | 20.33 | ||
Hostivice | 20.37 | 20.40 | |||
Hostivice-Sadová | x | 20.43 | 20.43 | ||
Praha-Zličín | 20.46 | 20.47 | |||
Praha-Stodůlky | x | 20.51 | 20.51 | ||
Praha-Cibulka | x | 20.53 | 20.53 | ||
Praha-Waltrovka | x | 20.56 | 20.56 | ||
Praha-Žvahov | x | 20.59 | 20.59 | ||
Pha-Smíchov spol.n. | 21.05 | 21.06 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.13 | 21.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök