Os 24729 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dzbel | 20.05 | ||||
Jesenec | x | 20.07 | 20.07 | ||
Konice | 20.11 | 20.11 | |||
Křemenec | x | 20.15 | 20.15 | ||
Čunín | x | 20.17 | 20.17 | ||
Stražisko | x | 20.22 | 20.22 | ||
Ptení | 20.26 | 20.29 | |||
Zdětín u Prostějova | x | 20.33 | 20.33 | ||
Lutotín | x | 20.38 | 20.38 | ||
Kostelec na Hané | 20.42 | 20.43 | |||
Prostějov místní nádraží | 20.49 | 20.50 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 20.53 | 20.59 | |||
Vrahovice | x | 21.02 | 21.02 | ||
Kraličky | x | 21.05 | 21.05 | ||
Vrbátky | 21.07 | 21.08 | |||
Blatec | 21.13 | 21.14 | |||
Kožušany | x | 21.17 | 21.17 | ||
Nemilany | x | 21.19 | 21.19 | ||
Olomouc-Nové Sady | x | 21.22 | 21.22 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 21.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster