Os 23136 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Studénka | 19.22 | ||||
Sedlnice | 19.29 | 19.30 | |||
Skotnice | x | 19.35 | 19.35 | ||
Příbor | 19.40 | 19.41 | |||
Kopřivnice zastávka | 19.46 | 19.47 | |||
Kopřivnice | 19.49 | 19.50 | |||
Štramberk | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci