Os 22223 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uhlířské Janovice | 15.35 | ||||
Chmeliště | x | 15.37 | 15.37 | ||
Hatě | x | 15.40 | 15.40 | ||
Drahobudice | x | 15.44 | 15.44 | ||
Bečváry | 15.48 | 15.48 | |||
Pučery | x | 15.52 | 15.52 | ||
Chotouchov | x | 15.54 | 15.54 | ||
Kořenice | x | 15.56 | 15.56 | ||
Ratboř | 16.00 | 16.03 | |||
Červené Pečky | x | 16.07 | 16.07 | ||
Hluboký Důl | x | 16.11 | 16.11 | ||
Kolín místní nádraží | x | 16.14 | 16.14 | ||
Kolín | 16.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci