Os 2064 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 17.36 | ||||
Stará Huť | x | 17.38 | 17.38 | ||
Mokrovraty | x | 17.43 | 17.43 | ||
Malá Hraštice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 17.53 | 17.53 | ||
Mníšek pod Brdy | 17.59 | 17.59 | |||
Rymaně | x | 18.01 | 18.01 | ||
Čisovice | 18.06 | 18.07 | |||
Bojanovice | x | 18.10 | 18.10 | ||
Bojov | x | 18.13 | 18.13 | ||
Klínec | x | 18.18 | 18.18 | ||
Měchenice | x | 18.24 | 18.24 | ||
Skochovice | x | 18.27 | 18.27 | ||
Vrané nad Vltavou | 18.30 | 18.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 18.34 | 18.34 | ||
Praha-Zbraslav | x | 18.38 | 18.38 | ||
Praha-Komořany | x | 18.41 | 18.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 18.44 | 18.44 | ||
Praha-Braník | 18.47 | 18.48 | |||
Praha-Krč | 18.52 | 18.53 | |||
Praha-Kačerov | 18.55 | 18.55 | |||
Praha-Vršovice | 19.00 | 19.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.05 | 19.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök