Os 2020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 21.34 | ||||
Stará Huť | x | 21.36 | 21.36 | ||
Mokrovraty | x | 21.41 | 21.41 | ||
Malá Hraštice | x | 21.46 | 21.46 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 21.51 | 21.51 | ||
Mníšek pod Brdy | 21.57 | 21.57 | |||
Rymaně | x | 21.59 | 21.59 | ||
Čisovice | 22.04 | 22.05 | |||
Bojanovice | x | 22.08 | 22.08 | ||
Bojov | x | 22.11 | 22.11 | ||
Měchenice | x | 22.21 | 22.21 | ||
Skochovice | x | 22.24 | 22.24 | ||
Vrané nad Vltavou | 22.27 | 22.31 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 22.34 | 22.34 | ||
Praha-Zbraslav | x | 22.38 | 22.38 | ||
Praha-Komořany | x | 22.41 | 22.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 22.44 | 22.44 | ||
Praha-Braník | 22.47 | 22.48 | |||
Praha-Krč | 22.52 | 22.53 | |||
Praha-Kačerov | 22.55 | 22.55 | |||
Praha-Vršovice | 23.00 | 23.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 23.05 | 23.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci