Os 19964 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.14 | 14.31 | |||
Praha-Hlubočepy | x | 14.35 | 14.35 | ||
Praha-Holyně | x | 14.40 | 14.40 | ||
Praha-Řeporyje | 14.44 | 14.44 | |||
Zbuzany | x | 14.47 | 14.47 | ||
Jinočany | x | 14.50 | 14.50 | ||
Rudná u Prahy | 14.53 | 14.54 | |||
Rudná zastávka | x | 14.55 | 14.55 | ||
Nučice | 14.58 | 14.58 | |||
Nučice zastávka | 15.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster