..: Trasa vlaku Sp 1941 Jizera - JŘ 2017 :..
Sp 1941 „Jizera“
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Turnov   4.41 
  Příšovice  4.45 4.46 
  Loukov u Mnichova Hradiště  4.49 4.50 
  Březina nad Jizerou  4.52 4.52 
  Mnichovo Hradiště  4.58 4.59 
  Bakov nad Jizerou město  5.04 5.05 
  Bakov nad Jizerou  5.07 5.08 
  Mladá Boleslav-Debř  5.13 5.13 
  Mladá Boleslav hlavní nádraží  5.19 5.21 
  Byšice  5.45 5.45 
  Všetaty  5.49 5.50 
  Tišice  5.53 5.53 
  Neratovice  5.57 5.58 
  Praha-Čakovice  6.11 6.12 
  Praha-Vysočany  6.25 6.28 
  Praha hlavní nádraží  6.35 6.40 
  Praha-Vršovice  6.44  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster