Os 18862 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rybník | 17.04 | ||||
Rožmberk nad Vltavou | 17.15 | 17.15 | |||
Herbertov | x | 17.18 | 17.18 | ||
Těchoraz | x | 17.21 | 17.21 | ||
Vyšší Brod klášter | 17.24 | 17.26 | |||
Čertova Stěna | x | 17.30 | 17.30 | ||
Loučovice | 17.37 | 17.38 | |||
Loučovice zastávka | x | 17.42 | 17.42 | ||
Lipno nad Vltavou | 17.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök